3 ADAM ARABA İLE AVRUPABlog sürekli güncellenip yeni bilgiler eklenecektir. Zaman zaman tekrar gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. İlk kalemde, aklımızda kalanları yazıyoruz. Arkadaşların katkıları ile zamanla daha verimli hale gelecektir diye ümit ediyorum. 
Cadde, meydan, yer vs isimlerini şu an hatırlayamadığım için yuvarlama kelimelerle geçiştiriyorum. En kısa zamanda vakit oldukça bunları düzeltmeye çalışacağım. 
https://www.luenersee.at/de

Not: Yukarıda ki resim bizim çekimimiz değildir. İnternet üzerinden elde edilmiştir. Gölün alt tarafına çıktık ama o anki donanımla bu resmin çekildiği yere çıksaydık sanırım şimdi bunları yazamıyor olurduk.

      Evet bu resimde bir rüya gibi görünen bu mekanı canlı olarak yaşama fırsatını bulduk. Gezimizin en yorucu ve etkileyici kısmı olan Alp dağlarından bu resimle sizleri karşılamak istedim. Şunu da belirtmeliyim ki gördüğümüz bir çok güzelliği kamera ile sizlere yansıtmak maalesef mümkün değil.

Bizce Gezinin En Tatlı Karesi


·      Hazırlık
·      Tavsiyeler
·      Evraklar 
·      Alternatif Rotalar
·      Belgrad - Budapeste
·      Zürih ve Alpler
·      Bosna Hersek
·      DönüşYorumlar

 1. Geriye dönüp baktığımda mutlulukla yaşadığım ne varsa sizlere yansıtmaya çalışma gayretinden olsa gerek yazının oldukça uzun olduğunu fark ediyorum. Yakında kişisel bölümleri ayırmaya çalışacağım

  YanıtlaSil
 2. Mükemmel bir yolculuk hocam :d

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel yolculuk olmuş. Muhtemelen aynı yerlerden geçmişiz arabayla.

  YanıtlaSil
 4. harikasınız gençler.

  YanıtlaSil
 5. Bekarlik gunlerim aklima geldi.Güzel bir gezi olmus aydinlatici ve yol gosterici olmus mutlu tebrikler

  YanıtlaSil
 6. Maaşallah harikasınız

  YanıtlaSil
 7. birçok kişi için hayal olan bir maceraya atılmışsınız. Çok da güzel olmuş.

  YanıtlaSil
 8. birçok kişi için hayal olan bir maceraya atılmışsınız. Çok da güzel olmuş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten hayal kadar güzel ve bir o kadar da yorucu oldu ama şimdilerde geriye dönüp o anları düşünmek inanılmaz keyifli. Herkese tavsiye ederim. Gönül bağı olan 3/4 arkadaşla olmayacak bir iş değil. Bürokratik zorluklar yada ekonomik sebepler kimsenin gözünü korkutmasın bence. Planlama yada düşünce boyutunda zorluklar insanı yıldıracak gibi olsa da harika deneyimler ve maceralar yaşayabiliyorsunuz. Her türlü bilgi için mail yada yorum ile sorularınızı yöneltebilirsiniz.

   Sil
 9. Hocam gerçekten harika bir gezi olmuş, bu sayfaya yüklediğiniz için emeğinize sağlık, allah yolunuzu açık etsin bir sonraki geziye.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz bizi mutlu etmiştir.

   Sil
 10. Biz önümüzdeki yaz ağustos ayında,eşim ve o tarihte 3 yaşında olacak kızımızla 1.rotaya ek olarak Prag'ı da kapsayacak 20 günlük bir seyahat planlıyoruz.Daha önce mutlaka benzerini yapan vardır diye araştırırken siz çıktınız karşıma.Siz bu seyahati laç günde tamamladınız?Toplamda kaç km yol yaptınız?3 yaşındaki bir çoçukla sizce çok mu cesur bir yolculuk olur?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence cesaret ve ozgunen ile çıkın yolculuğumuza. İnşallah talihsiz bir olay yaşamazsınız ancak emin olun sıkıntı yasamaniz durumunda hep yanıbaşınizda birileri yardıma hazır oluyor. Tüm yolculukta en çekindiğimiz Sirplardan bile, yolunu değiştirip 15-20 km bize yol göstermek için önümüzde gidecek biri çıktıysa ... gerisini siz düşünün..
   mutlugulderen@hotmail.com adresinden her türlü sorunuzu atabilirsiniz

   Sil
  2. Tüm yolculuğumuz 13 gün sürdü. 6800 km yol yaptık. Vakit sıkıntımız olduğu için biraz hızlı bir gezi oldu. 20 güne yaymak hem daha az yorucu hem daha keyifli olacaktır. Şimdiden iyi yolculuklar.

   Sil
 11. Bilgileriniz için çok teşekkürler.

  Sitemize bekleriz www.bim-aktuel.site

  YanıtlaSil
 12. gerçekten harika bir gezi olmuş ayağınıza sağlık.

  Sitemize bekleriz Hatay araç kiralama

  YanıtlaSil
 13. Hocam çok iyi olmuş ayağınıza sağlık

  YanıtlaSil
 14. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder